60 vjecarja ben strip tease ne autobus

Rusi- Nje 60 vjecare nga Vladivostok, rrembyer nga nje ekstaze e papritur mori hov ne autobus dhe filloi te kercente perballe dhjetra udhetareve te habitur.

Gruaja gjate rruges, papritmas hoqi kostumin e saj dhe mbeti lakuriq ne autobus.

Shoferi dhe pasagjeret e kane ftuar te vishet, por ajo as nuk i’a ka vene veshin, duke mbetur ne ate gjendje deri sa mberriti policia.

Pas nje ore, policia dhe ndihmesmjeke kane arritur te bindin gruan per t’u shtruar ne spital aty prane, per nje kontroll shendetesor.

“Ishte veshur, me pas u shfaq nudo dhe perfundoi duke kercyer ne mesin e udhetareve te autobuzit pa rroba”, ka treguar nje deshmitar okular.

No comments:

Post a Comment