Shikoni ndeshjen e Manchester City vs Barcelona!!!

Mund te ndiqni ndeshjen e Manchester City me Barcelonen.

Viber shitet për 900 milion dollar

Kompania japoneze e shërbimeve të internetit Rakuten përveç bizneseve të shumta që i ka, që nga sot i është futur edhe biznesit të komunikimeve mobile duke njoftuar se sot ka blerë aplikacionin e njohur Viber për 900 milion dollar.

Dhurata e përkryer për Ditën e të dashuruarve

Dhurata e përkryer për Ditën e të dashuruarve

Dita e të dashuruarve për disa njerëz është një ditë mundësie që në mënyrë shumë të vecantë ta kremtojnë dashurinë e tyre, ndërkohë që për disa të tjerë është vetëm një datë e muajit që s’ka asnjë rëndësi të vecantë. Por, ndaj dhuratave askush nuk është indiferent! Nëse nuk jeni të sigurta se cfarë të zgjidhni, lexoni përgjigjet e djelmoshave për të nxjerrë ndonjë ide.

Arrestohet tmerri i taksistëve, i çonte në Dajt dhe më pas i grabiste

taxi Policia e Tiranës vë në pranga një të ri, i dyshuar për disa grabitje taksish në kryeqytet. Arrestimi i tij u bë falë një operacioni të zhvilluar nga forcat e komisariatit numër 4 në kryeqytet në bashkëpunim edhe me Drejtorinë e Krimeve të Renda.

Mamaqi: Rroftë Policia e Shtetit


1Aktori i humorit dhe kantautori Ermal Mamaqi duket e është gjobitur nga....