Melo i zemëruar me Juven

Mesfushori i Juventusit, Felipe Melo është zemëruar kur ka dëgjuar lajmin se ai është i lidhur me një shkëmbim të tij me yllin e Liverpulit, Raul Meireles, raportojnë mediat britanike.
Braziliani edhe në të kaluarën ka qenë i lidhur për një shkëmbim në Arsenal, dhe kjo gjë ka irrituar tej mase Melon.
“Juve nuk ka treguar respekt në raport me mua. Të paktën kjo është përshtypja që unë kam marrë. Unë nuk jam një mjet që mund të përdorem për negocimi”, ka thënë ai.(rtv21.tv)

No comments:

Post a Comment