Arsenal refuzon përsëri ofertën e Barçës

Skuadra londineze e Arsenalit ka refuzuar përsëri ofertën e Barcelonës sipas të përditshmes spanjolle Il Mundo Deportivo ofertë e cila nuk arrinte ofertën e kërkuar nga Topçinjtë e londrës.

Oferta e ofruar nga Barça ishte 35 milion euro.Këtë ofertë drejtuesit e Arsenalit e kanë refuzuar duke thënë se në qoftë se Barcelona vazhdon të ofrojë ndonjë çmim poshte 50 milion eurove atëhere ta harrojnë edhe për këtë sezon Cesc Fabregasin.

"Tashmë Barceloan e di çmimin e lojatrit dhe në qoftë se është e interesuar të transferojë atë atëhere duhet të paguajë 50 milion euro në qoftë se nuk mendon të ofrojë këtë çmim atëhere duhet të mendojë diku tjetër dhe jo tek Fabregas", tha njëri nga drejtuesit sportiv të arsenalit.

(albeu.com)

No comments:

Post a Comment