Eni Koçi së shpejti në bashkëpunim me Noizyn

Dy këngëtarët nga Shqipëria Eni Koçi dhe Noizy janë duke u përgatitur për bashkëpunim e tyre të radhës.Kënga e tyre e re, e cila pritet të vijë së shpejti edhe me videoklip, titullohet “Je gjithçka”.Për Enin dhe Noizyn ky nuk është bashkëpunimi i parë, dyshja kohë më parë patën realizuar këngën “So hot”./femina.al/

No comments:

Post a Comment