Ciljeta eshte shtatzene?

Ne nje foto te publikuar sefundi, duket sikur Ciljeta Xhilaga te jete shtatzene. Madje te jep pershtypjen se e trego me krenari gjithe ate bark.

Mendoni, Chili eshte vertete shtatzene, apo thjeshte e ka lene veten ‘pak’ pas dore veten dhe i eshte leshuar me koke frigoriferit? Urojme qe te jete e para gjithesesi./vipat.info/

No comments:

Post a Comment