Milani me 5 lojtarë të lënduar kundër Catanias

Milani nuk do të ketë në dispozicion pesë lojtarët kryesor të klubit për ndeshjen e ardhshme kundër Catanias që pritet të jetë një ndeshje shumë e vështirë për Rosonerët.

Kevin-Prince Boateng, Alessandro Nesta, Alberto Nocerino, Alexandre Pato dhe Antonio Cassano nuk do të paraqiten fare në këtë takim pasi të gjithë këta janë të lënduar.

Massimiliano Allegri duhet të gjejë një formacion të shkëlqyer për këtë takim për ta mposhtur Catanian pasi Rosonerëve fitorja i duhet patjetër në këtë takim.
/lajmesport.com/

No comments:

Post a Comment