Ja si reklamohet libri!

Katie Price ka zgjedhur një mënyrë unike për ta prezantuar librin e saj të pestë 'Santa Baby', duke veshur një korsetë të kuqe, supeve ka hedhur një pallto po ashtu të kuqe, pastaj çorape rrjetë me kapëse, brekë ngjyrë rozë dhe me stil të Babadimrit.
Modelja kontroverse ka zbuluar se autobiografitë e saj në të ardhmen do t’i botojë çdo 18 muaj. “Do të shkruaj libër çdo një vit e gjysmë dhe do të jenë si ditarë”, ka thënë ajo derisa pozonte në mënyrë provokuese para paparacëve.
Ajo me këtë rast ka insistuar se është beqare që kur është ndarë nga Leandro Penn dhe ka demantuar shkrimet se është në romancë me ragbistin Danny Cipriani.

“Nuk dua të jam në lidhje. Ka aq shumë meshkuj seksi, por mos më keqkuptoni, jam plotësisht e lumtur e vetme”, ka thënë Katie në fund.
/yllpress.com/

No comments:

Post a Comment